494727-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen – Utrzymanie miejskich placów zabaw i siłowni terenowych oraz obiektów street workout
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUtrzymanie miejskich placów zabaw i siłowni terenowych oraz obiektów street workout
Beschreibung1. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA: Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie miejskich placów zabaw i siłowni terenowych oraz obiektów street workout w Sosnowcu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. Wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia w zakresie naprawy wyposażenia placów zabaw i siłowni zewnętrznych oraz obiektów street workout wynosi 36 miesięcy. 2. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 24 miesiące od dnia zawarcia umowy. 3. WYKONAWCY WSPÓLNIE UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO: 3.1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia publicznego. W takim przypadku Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego. Wszelka korespondencja będzie prowadzona przez Zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem. 3.2. Warunek dotyczący uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej (o ile został sformułowany), o którym mowa w art. 112 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp, zostanie spełniony, jeżeli co najmniej jeden z wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia posiada uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej i zrealizuje usługi, do których realizacji te uprawnienia są wymagane. 3.3. W odniesieniu do warunków dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych lub doświadczenia (o ile zostały sformułowane) wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia mogą polegać na zdolnościach tych z wykonawców, którzy wykonają usługi, do realizacji których te zdolności są wymagane. 3.4. W przypadku, o którym mowa w ust. 3.2 i 3.3, wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają odpowiednio do oferty oświadczenie, z którego wynika, które usługi wykonają poszczególni wykonawcy. 4. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH ZEBRANYCH PRZEZ ZAMAWIAJĄCEGO W TOKU POSTĘPOWANIA: Szczegółowy opis został zawarty w Rozdziale I, ust. 17. SWZ. 5.ZAMÓWIENIA, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 USTAWY PZP- Szczegółowe informacje zostały zamieszczone w Rozdziale I, ust. 13 SWZ 6.KOMUNIKACJA Szczegółowe informacje dotyczące komunikacji zostały zawarte w rozdziale VII do SWZ.
Interne KennungWZP.271.1.44.2025.JŁ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensPodstawa prawna art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp. Zamawiający wyznacza termin składania ofert nie krótsz niiż 15 dni. Podstawa faktyczna: Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane pod nr Dz.U. S: 23/2025, 72445-2025. Data publikacji: 03/02/2025 i zawarto w nim wszystkie wymagane informacje do ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Zostało ono zamieszone na profilu nabywcy w dniu: 03.02.2025 r., czyli na conajmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50870000 Reparatur und Wartung von Spielplatzeinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie miejskich placów zabaw i siłowni terenowych oraz obiektów street workout w Sosnowcu. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 3 do SWZ. 3. Wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia w zakresie naprawy wyposażenia placów zabaw i siłowni zewnętrznych oraz obiektów street workout wynosi 36 miesięcy.