2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening
Beschreibung: Aanbesteding Arbodienstverlening voor werkplein Drentsche Aa te Assen De overeenkomst wordt initieel aangegaan voor een periode van vier (4) jaar. Daarnaast behoudt de aanbestedende dienst zich het recht voor om de overeenkomst, onder gelijkblijvende voorwaarden, twee (2) maal met één (1) jaar te verlengen. Indien deze verlengingsopties volledig worden benut, bedraagt de maximale contractduur derhalve zes (6) jaar.
Interne Kennung: TN604066
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Uitvraag arbodienstverlenging voor Werkplein Drentsche Aa De overeenkomst wordt initieel aangegaan voor een periode van vier (4) jaar. Daarnaast behoudt de aanbestedende dienst zich het recht voor om de overeenkomst, onder gelijkblijvende voorwaarden, twee (2) maal met één (1) jaar te verlengen. Indien deze verlengingsopties volledig worden benut, bedraagt de maximale contractduur derhalve zes (6) jaar.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
2. Procedure
Procedure
Title: Arbodienstverlening
Internal identifier: TN604066
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85100000 Health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 85000000 Health and social work services