See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udržovací práce pro snížení energetické náročnosti budovy 05 - Nová přádelna, Semily
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou stavební práce spočívají především ve stavebních úpravách Budovy, zchátralého industriálního objektu 05 - Nová přádelna v areálu bývalé textilní továrny v Semilech na moderní občanské vybavení v podobě multifunkčního kulturního centra Nová přádelna se speciálním zaměřením na začínající autory výtvarného umění v oborech malířství, sochařství a fotografii, a to včetně dodávky technologií. Podrobnosti jsou uvedeny v zadávacích podmínkách.
Interne Kennung: 385001
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45000000 Bauarbeiten, 09330000 Solarenergie
5. Los
Los: LOT-0001