494788-2026 - Ergebnis
Polen – Büromöbel – „Dostawa wyposażenia meblowego do Miejskiego Domu Kultury Biała Północ w Bielsku-Białej” - 2 części postępowania. Część nr 1: Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego do Miejskiego Domu Kultury Biała Północ w Bielsku-Białej; Część nr 2: Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego gastronomicznego do Miejskiego Domu Kultury Biała Północ.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Dostawa wyposażenia meblowego do Miejskiego Domu Kultury Biała Północ w Bielsku-Białej” - 2 części postępowania. Część nr 1: Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego do Miejskiego Domu Kultury Biała Północ w Bielsku-Białej; Część nr 2: Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego gastronomicznego do Miejskiego Domu Kultury Biała Północ.
BeschreibungNa przedmiot zamówienia składa się w szczególności:  Uczestnictwo w naradzie koordynacyjnej (do 10 dni od zawarcia umowy) celem dostarczenie Zamawiającemu i Użytkownikowi (do wglądu) wszelkich niezbędnych wzorników materiałów wykończeniowych (próbników kolorystycznych tkanin materiałowych, wybarwień elementów metalowych i tworzywa, próbników płyt meblowych, sklejek i oklein, modeli nóżek i uchwytów meblowych), uzgodnienia kolorystyki i wykończenia elementów (na podstawie dostarczonych wzorników) oraz pomiarów pomieszczeń z natury (w stanie wykończonym) - dla precyzyjnego określenia wymiarów wyposażenia na wymiar (potwierdzona protokolarnie),  Zabezpieczenie miejsca dostawy/montażu/instalacji,  Dostawa oraz wniesienie Wyposażenia,  Ustawienie, montaż, regulacja, instalacja Wyposażenia w pomieszczeniach opisanych w dokumentacji zamówienia,  Uruchomienie wraz ze sprawdzeniem poprawności działania Wyposażenia,  Dostarczenie Zamawiającemu oryginałów lub potwierdzonych za zgodność z oryginałem, instrukcji obsługi i konserwacji, kart gwarancyjnych, wszelkich niezbędnych atestów, certyfikatów, deklaracji zgodności itp. dostarczonego Wyposażenia w języku polskim w wersji papierowej (niezwłocznie po zawarciu umowy, nie później jednak niż w dniu dostawy),  Przeszkolenia pracowników Użytkownika z zakresu użytkowania i eksploatacji Wyposażenia (potwierdzone protokolarnie przez Użytkownika i Dostawcę),  Przekazanie instrukcji użytkowania i eksploatacji,  Uporządkowanie miejsca dostawy.
Vorherige Bekanntmachung305791-2026
Interne KennungZP.271.2.28.2026.AB
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy Pzp, o wartości większej niż progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 2. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane, zgodnie z art. 257 ustawy Pzp. 4. W sprawach nieuregulowanych w SWZ zastosowanie mają przepisy ustawy Pzp wraz z aktami wykonawczymi oraz Kodeksu cywilnego. 5. RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Szczegółowe informacje w tym zakresie znajdują się w SWZ. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Liczba części: 2. 7. Inne uwarunkowania formalne do przedmiotu zamówienia: 1) Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej, o której mowa w art. 92 ustawy Pzp, tzn. oferty przewidującej odmienny sposób wykonania zamówienia niż określony w SWZ. 2) Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp; 3) Zamawiający nie przewiduje rozliczenia między Zamawiającym a Wykonawcą w walutach obcych. 4) Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, z zastrzeżeniem art. 261 ustawy Pzp. 5) Zamawiający nie przewiduje zastrzeżenia obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań, zgodnie z art. 60 i art. 121 ustawy Pzp. 6) Zamawiający nie przewiduje zawarcia umowy ramowej, o której mowa w art. 311-315 ustawy Pzp. 7) Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 308 ust. 1 ustawy Pzp. 8) Zamawiający nie wymaga ani nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty. 8. Zgodnie z art. 112 ustawy Pzp, o udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają następujące warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określił warunku w tym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie określił warunku w tym zakresie; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie określił warunku w tym zakresie; 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie określił warunku w tym zakresie. 9. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania na podstawie tzw. przesłanek obligatoryjnych z art. 108 ustawy Pzp, a także na podstawie ogólnounijnych sankcji nałożonych na rosyjskich wykonawców oraz ustawy sankcyjnej. 10. Zamawiający żąda podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie braku podstaw wykluczenia zgodnie z właściwym rozporządzeniem w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy. Szczegóły w SWZ. 11. Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja odbywa się przy użyciu Platformy dostępnej pod adresem: https://umbielsko.logintrade.net/ oraz poczty elektronicznej na adres: zp@um.bielsko-biala.pl , aleksandra.bulawczyk@um.bielsko-biala.pl. Szczegóły w SWZ. 12. Informacje dot. Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie zawiera SWZ. 13. Z uwagi na fakt, że czynności wykonywanie przez osoby przy realizacji zamówienia nie wyczerpują pojęcia stosunku pracy w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, Zamawiający nie przewiduje wymogu zatrudniania osób na umowę o pracę.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39221000 Kücheneinrichtungen, 39141000 Küchenmöbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1: Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego do Miejskiego Domu Kultury Biała Północ w Bielsku-Białej;
BeschreibungNa przedmiot zamówienia dla części 1 składa się w szczególności:  Uczestnictwo w naradzie koordynacyjnej (do 10 dni od zawarcia umowy) celem dostarczenie Zamawiającemu i Użytkownikowi (do wglądu) wszelkich niezbędnych wzorników materiałów wykończeniowych (próbników kolorystycznych tkanin materiałowych, wybarwień elementów metalowych i tworzywa, próbników płyt meblowych, sklejek i oklein, modeli nóżek i uchwytów meblowych), uzgodnienia kolorystyki i wykończenia elementów (na podstawie dostarczonych wzorników) oraz pomiarów pomieszczeń z natury (w stanie wykończonym) - dla precyzyjnego określenia wymiarów wyposażenia na wymiar (potwierdzona protokolarnie),  Zabezpieczenie miejsca dostawy/montażu/instalacji,  Dostawa oraz wniesienie Wyposażenia,  Ustawienie, montaż, regulacja, instalacja Wyposażenia w pomieszczeniach opisanych w dokumentacji zamówienia,  Uruchomienie wraz ze sprawdzeniem poprawności działania Wyposażenia,  Dostarczenie Zamawiającemu oryginałów lub potwierdzonych za zgodność z oryginałem, instrukcji obsługi i konserwacji, kart gwarancyjnych, wszelkich niezbędnych atestów, certyfikatów, deklaracji zgodności itp. dostarczonego Wyposażenia w języku polskim w wersji papierowej (niezwłocznie po zawarciu umowy, nie później jednak niż w dniu dostawy),  Przeszkolenia pracowników Użytkownika z zakresu użytkowania i eksploatacji Wyposażenia (potwierdzone protokolarnie przez Użytkownika i Dostawcę),  Przekazanie instrukcji użytkowania i eksploatacji,  Uporządkowanie miejsca dostawy. Szczegóły zamówienia zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia dla części 1.
Interne KennungZP.271.2.28..2026.AB
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2: Dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego gastronomicznego do Miejskiego Domu Kultury Biała Północ.
BeschreibungNa przedmiot zamówienia dla części 2 składa się w szczególności:  Uczestnictwo w naradzie koordynacyjnej (do 10 dni od zawarcia umowy) celem dostarczenie Zamawiającemu i Użytkownikowi (do wglądu) wszelkich niezbędnych wzorników materiałów wykończeniowych (próbników kolorystycznych tkanin materiałowych, wybarwień elementów metalowych i tworzywa, próbników płyt meblowych, sklejek i oklein, modeli nóżek i uchwytów meblowych), uzgodnienia kolorystyki i wykończenia elementów (na podstawie dostarczonych wzorników) oraz pomiarów pomieszczeń z natury (w stanie wykończonym) - dla precyzyjnego określenia wymiarów wyposażenia na wymiar (potwierdzona protokolarnie),  Zabezpieczenie miejsca dostawy/montażu/instalacji,  Dostawa oraz wniesienie Wyposażenia,  Ustawienie, montaż, regulacja, instalacja Wyposażenia w pomieszczeniach opisanych w dokumentacji zamówienia,  Uruchomienie wraz ze sprawdzeniem poprawności działania Wyposażenia,  Dostarczenie Zamawiającemu oryginałów lub potwierdzonych za zgodność z oryginałem, instrukcji obsługi i konserwacji, kart gwarancyjnych, wszelkich niezbędnych atestów, certyfikatów, deklaracji zgodności itp. dostarczonego Wyposażenia w języku polskim w wersji papierowej (niezwłocznie po zawarciu umowy, nie później jednak niż w dniu dostawy),  Przeszkolenia pracowników Użytkownika z zakresu użytkowania i eksploatacji Wyposażenia (potwierdzone protokolarnie przez Użytkownika i Dostawcę),  Przekazanie instrukcji użytkowania i eksploatacji,  Uporządkowanie miejsca dostawy. Szczegóły zamówienia zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia dla części 2.