2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce veřejného osvětlení v Šumperku - 2. etapa
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace dodávek prvků veřejného osvětlení pro rekonstrukci části sítě VO ve městě Šumperk zahrnující výměnu stávajících svítidel za nová se zdrojem LED s regulací světelného toku včetně provedení světelně technických výpočtů prokazujících splnění požadovaných světelně-technických požadavků. Ve městě Šumperk je v rámci zakázky určeno k výměně celkem 1101 ks svítidel.
Interne Kennung: Rekonstrukce veřejného osvětlení v Šumperku - 2. etapa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001