See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług szkoleniowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na przeprowadzeniu szkoleń stacjonarnych w Ośrodkach Wychowania Przedszkolnego na terenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego. 2. Zamówienie podzielone jest na cztery części, Część 1 - Kompetencje komunikacyjne – Język i Kultura; Część 2 - Kompetencje technologiczne – Współczesne Technologie; Część 3 - Kompetencje zdrowotne – Zdrowy Rozwój; Część 4 - Kompetencje przedsiębiorcze – Przedsiębiorczość. 3. W ramach każdej części przewiduje się realizację 115 szkoleń stacjonarnych ze scenariuszami w każdej ze 115 placówek wychowania przedszkolnego położonych na terenie Białostockiego Obszaru Funkcjonalnego, zgodnie z miesięcznymi harmonogramami ustalonymi z Ośrodkami Wychowania Przedszkolnego i przekazanymi Zamawiającemu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Kompetencje komunikacyjne
Beschreibung: Zakres kompetencji kluczowych przedstawia się następująco: Kompetencje komunikacyjne – Język i Kultura - kompetencje w zakresie rozumienia i tworzenia informacji, - kompetencje w zakresie wielojęzyczności, - kompetencje w zakresie świadomości i ekspresji kulturalnej.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Kompetencje technologiczne
Beschreibung: Zakres kompetencji kluczowych przedstawia się następująco: Kompetencje technologiczne – Współczesne Technologie: - kompetencje nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, - kompetencje cyfrowe.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - Kompetencje zdrowotne
Beschreibung: Zakres kompetencji kluczowych przedstawia się następująco: Kompetencje zdrowotne – Zdrowy Rozwój - kompetencje osobiste, społeczne i w zakresie umiejętności uczenia się, - kompetencje obywatelskie.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - Kompetencje przedsiębiorcze
Beschreibung: Zakres kompetencji kluczowych przedstawia się następująco: Kompetencje przedsiębiorcze – Przedsiębiorczość - kompetencje w zakresie przedsiębiorczości.
Interne Kennung: Część 4