2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doprava a montáž skleněných prvků městského mobiliáře
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření Rámcové dohody pro zajištění služeb montáže, demontáže, instalace a deinstalace skleněných prvků městského mobiliáře hlavního města Prahy. Předmětem plnění je dále zajištění dopravy, vyzvednutí příslušného materiálu ve skladech Zadavatele, odstraňování a demontáž původních skleněných prvků a montáž a instalace nových skleněných prvků. Součástí předmětu plnění jsou rovněž dodávky a montáž těsnících profilů, samolepících těsnících pásek a dalšího nezbytného materiálu (zejména drobný spojovací materiál). Podrobnosti o předmětu plnění jsou uvedeny v Příloze č. 1 RD – Ceník.
Interne Kennung: TU_17_2024_ONŘ_RD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51000000 Installation (außer Software)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Q2/2025_Doprava a montáž skleněných prvků městského mobiliáře
Interne Kennung: Q2/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje změny závazku z Rámcové dohody na plnění Veřejné zakázky. Tyto vyhrazené změny jsou uvedeny v článku 10 Závazného návrhu Rámcové dohody.