2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace a zabezpečení komunikační infrastruktury - 5G modem
Beschreibung: Dodávka 64 ks venkovních zařízení typu 5G Fixed Wireless Access (FWA) určená pro připojení lokality do datové sítě prostřednictvím mobilní sítě 5G/LTE a servisní podpora, a to v souladu s technickou specifikací, která je přílohou č. 2 předmětné zadávací dokumentace.
Interne Kennung: KRPU-69762/ČJ-2026-0400VZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001