See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie zintegrowanych systemów telematycznych oraz IT w pojazdach kolejowych serii EN81-005, EN81-006, EN81-007, EN81-008.
Beschreibung: 1.Przedmiotem Umowy jest dostawa, montaż i uruchomienie systemów telematycznych oraz IT w pojazdach kolejowych serii EN81-005, EN81-006, EN81-007, EN81-008. 2.Każdy pojazd musi zostać wyposażony w system informacji pasażerskiej, system dynamicznego rozkładu jazdy (SDRJ), system interkomu, system monitoringu CCTV, system zliczania pasażerów, system pomiaru punktualności z analizą danych, system WiFi, moduł komunikacyjny GPS-GSM, system lokalizacji pojazdu, aplikację dyspozytorską.
Interne Kennung: Ki.240.2159.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa, montaż i uruchomienie zintegrowanych systemów telematycznych oraz IT w pojazdach kolejowych serii EN81-005, EN81-006, EN81-007, EN81-008
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Ki.240.2159.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48813000 Passenger information system
5. Lot
Lot: LOT-0001