See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych
Beschreibung: 1. Opaska 2. Opaska elastyczna tkana 3. Gaza 4. Chusta trójkątna 5. Podkład 6. Podkład 7. Siatka 8. Siatka 9. Siatka 10. Opaska 11. Opaska 12. Przylepiec 13. Przylepiec 14. Przylepiec 15. Gaza 16. Kompres 17. Folia 18. Folia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1.B do Zaproszenia do negocjacji
Vorherige Bekanntmachung: 868507-2025
Interne Kennung: SZP-271-72/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141100 Verbandsmaterial; Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
5. Los
Los: LOT-0001