See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst interventie- en wegwerphandschoenen
Beschreibung: Politiezone Antwerpen voorziet haar medewerkers van interventie- en wegwerphandschoenen om te gebruiken bij de uitvoering van hun werkzaamheden. Politiezone Antwerpen zoekt een leverancier voor het leveren van deze handschoenen. Het dossier is onderverdeeld in 2 percelen: Perceel 1: Interventiehandschoenen Perceel 2: wegwerphandschoenen
Interne Kennung: PZA/2025/499
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424000 Handschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PZA/2025/499 - Perceel 1: Interventiehandschoenen
Beschreibung: Deze handschoen moet bescherming bieden tegen prik, naald- en snijwonden. De handschoen wordt gebruikt door politiemensen tijden de uitoefening van hun opdrachten waaronder fouilleeropdrachten, manipuleren van een wapen, radio en bodycam; tussenkomst bij een vechtpartij.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PZA/2025/499 - Perceel 2: wegwerphandschoenen
Beschreibung: De wegwerphandschoenen zullen gebruikt worden door de operationele medewerkers van Politiezone Antwerpen tijdens: • Het uitvoeren van onderzoek op plaats en misdrijf; • Het uitvoeren van handelingen in onhygiënische en bevuilende omstandigheden; • Fouilleeropdrachten
Interne Kennung: 2