494852-2025 - Ergebnis
Tschechien – Kabel und zugehörige Erzeugnisse – Kabelové soubory NN a VN III
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKabelové soubory NN a VN III
BeschreibungStručný popis: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka kabelových souborů NN a VN. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a další požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejích přílohách.
Vorherige Bekanntmachung28354-2019
Interne KennungKabelové soubory NN a VN III část A,B,C,D
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensBližší informace v ZD
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44320000 Kabel und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0004
Titelčást D: Kabelové spojky odbočné - opakování
Interne KennungD
LosLOT-0003
TitelČást C - Kabelové spojky NN
Interne KennungC
LosLOT-0002
TitelČást B - Kabelové koncovky a spojky VN
Interne KennungB
LosLOT-0001
TitelČást A - Stíněné konektory a omezovače VN
Interne KennungA