2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektów oraz nasadzeń drzew, krzewów i bylin na terenach przyulicznych w Dzielnicy Ochota wraz z ich pielęgnacją
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektów oraz nasadzeń drzew, krzewów i bylin na terenach przyulicznych w Dzielnicy Ochota, wraz z ich pielęgnacją. Zadanie realizowane jest w ramach projektu BO 386: Zazieleniamy Ochotę – zieleń zamiast płyt – nasadzenia drzew, krzewów i bylin. Zakres prac obejmuje w szczególności: 1. zaprojektowanie i wykonanie nasadzeń drzew, zieleni niskiej, roślin cebulowych, bylin i traw wraz z pielęgnacją – nie dotyczy lokalizacji nr 6 – ul. Filtrowej. 2. zakup wraz z ustawieniem 3 koszy na śmieci wg. wzoru będącego załącznikiem nr 2 do OPZ oraz 3 ławek warszawskich wg. wzoru stanowiącego załącznik nr 3 do OPZ – dotyczy wyłącznie lokalizacji nr 5, 3. wykonanie nasadzeń róż na ul. Filtrowej – wg. projektu stanowiącego załącznik nr 1 do OPZ. Przedmiot zamówienia określają: Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik Nr 7 do SWZ, będący jednocześnie załącznikiem nr 2 do Projektowanych postanowień umowy, Projekt nasadzeń ul. Filtrowej załącznik nr 8 do SWZ, stanowiący jednocześnie załącznik nr 3 do umowy; Projektowane postanowienia umowy, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ
Interne Kennung: 27/2026/MKU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonanie projektów oraz nasadzeń drzew, krzewów i bylin na terenach przyulicznych w Dzielnicy Ochota, wraz z ich pielęgnacją.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 27/2026/MKU
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
Additional classification (cpv): 45112710 Landscaping work for green areas
5. Lot
Lot: LOT-0001