See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst veiligheidscoördinator
Beschreibung: Deze opdracht omvat een raamovereenkomst voor het aanstellen van een veiligheidscoördinator voor de toekomstige aanpassings-, renovatie en nieuwbouwprojecten. In 2026 zullen een aantal projecten voor het revalidatie ziekenhuis Revales uitgevoerd dienen te worden: renovatie van de badkamers, toiletten, therapiezalen, afdelingskeukens, verpleegposten, maar ook de inrichting van bergruimtes en de herbestemming van het artsenlokaal. Ook vind de opstart plaats van het 'project Lemberge', waarbij in een eerste fase een nieuwbouwvleugel voor het woonzorgcentrum zal gebouwd worden. Vervolgens zullen nog andere projecten voor het patrimonium van Zorgband Leie en Schelde op afroep dienen uitgevoerd te worden. Deze kaderen hoofdzakelijk in het behalen van de klimaatdoelstellingen, anderzijds zal ook fase twee van het 'project Lemberge' opgestart worden.
Interne Kennung: PPP1FN-187/6064/2025/187
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71317210 Beratung im Bereich Gesundheit und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/187_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit
494914-2026 - Resultaat
België – Advies inzake gezondheid en veiligheid – Raamovereenkomst veiligheidscoördinator
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP1FN-187/6064/2025/187
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71317210 Advies inzake gezondheid en veiligheid
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/187_1
Aanvullende classificatie (cpv): 71317200 Gezondheids- en veiligheidsdiensten