2. Verfahren
Verfahren
Titel: naprawa rewizyjna zestawów kołowych w 4 pojazdach szynowych serii ED 78 wraz z wymianą kół monoblokowych na nowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej zestawów kołowych wymontowanych z 4 pojazdów szynowych serii ED78 typu 31WE (ED78- 001 do 015) wraz z wymianą na nowe kół monoblokowych (80 szt. kół monoblokowych).
Interne Kennung: Sz.240.2046.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50221000 Reparatur und Wartung von Lokomotiven
5. Los
Los: LOT-0001