2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Wyłonienie Generalnego Wykonawcy dla realizacji projektu pn.: Budowa układu pomp ciepła oraz kotła elektrycznego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Zakładzie Ciepłowniczym "Czeczott" w Woli. Zadanie A: Budowa układu pomp ciepła wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Zakładzie Ciepłowniczym "Czeczott" w Woli"
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: • zabudowę układu pomp ciepła typu powietrze/woda o łącznej mocy nie mniejszej niż 5 MW, • dostawę i montaż urządzeń pomocniczej i infrastruktury towarzyszącej, • prace montażowo-budowlane, obejmujące m.in. roboty demontażowe, konstrukcyjno-budowlane, elektryczne, sanitarne oraz instalacje AKPiA, • dostosowanie obiektów i instalacji do wymagań ochrony przeciwpożarowej, • integrację układu z nowo wybudowanymi źródłami gazowymi (gazowy zespół kogeneracyjny 2,096 MWe / 2,042 MWt oraz kocioł gazowy 2,5 MW) oraz kotłem WR-25/3 (12,0 MW) pozostawionym na potrzeby zimnej rezerwy/kotła szczytowego. Po wybudowaniu i oddaniu do użytku układu pomp ciepła, planowane jest wyłączenie z ruchu kotła WR-5 a kocioł WR-12 ma zostać przeniesiony do zimnej rezerwy/źródło szczytowe.
Interne Kennung: WENSE/PNBN/100/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45251200 Bau von Heizzentralen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44622000 Wärmerückgewinnungssysteme, 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45000000 Bauarbeiten, 45223200 Bauliche Anlagen, 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel, 45232140 Bau von Fernheizleitungsnetzen, 45251250 Bau von Fernheizzentralen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45311200 Elektroinstallationsarbeiten, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 51210000 Installation von Messgeräten, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen, 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wyłonienie Generalnego Wykonawcy dla realizacji projektu pn.: Budowa układu pomp ciepła oraz kotła elektrycznego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Zakładzie Ciepłowniczym "Czeczott" w Woli. Zadanie A: Budowa układu pomp ciepła wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Zakładzie Ciepłowniczym "Czeczott" w Woli
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia jest realizacja w formule „zaprojektuj i wybuduj” zadania pod nazwą: „Budowa układu pomp ciepła wraz z infrastrukturą towarzyszącą w Zakładzie Ciepłowniczym "Czeczott" w Woli”, w ramach realizacji którego, zostanie wybudowany nowy Obiekt energetyczny na terenie kotłowni Zakładu Ciepłowniczego Czeczott w Woli składający się z układu pomp ciepła oraz instalacji i urządzeń pomocniczych. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych, dostawy, budowę i montaż, uruchomienie oraz przekazanie do eksploatacji Obiektu, w tym: szkolenie personelu Zamawiającego, serwis gwarancyjny Obiektu. Zamawiający informuje, że pierwotnie planowany zakres zamówienia został podzielony na dwa odrębne etapy realizacji. Niemniejsze postępowanie dotyczy wyłącznie pierwszego etapu. Realizacja drugiego etapu będzie uzależniona od decyzji Zamawiającego i może zastać przeprowadzona w ramach odrębnego postepowania. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: • zabudowę układu pomp ciepła typu powietrze/woda o łącznej mocy nie mniejszej niż 5 MW, • dostawę i montaż urządzeń pomocniczej i infrastruktury towarzyszącej, • prace montażowo-budowlane, obejmujące m.in. roboty demontażowe, konstrukcyjno-budowlane, elektryczne, sanitarne oraz instalacje AKPiA, • dostosowanie obiektów i instalacji do wymagań ochrony przeciwpożarowej, • integrację układu z nowo wybudowanymi źródłami gazowymi (gazowy zespół kogeneracyjny 2,096 MWe / 2,042 MWt oraz kocioł gazowy 2,5 MW) oraz kotłem WR-25/3 (12,0 MW) pozostawionym na potrzeby zimnej rezerwy/kotła szczytowego. Po wybudowaniu i oddaniu do użytku układu pomp ciepła, planowane jest wyłączenie z ruchu kotła WR-5 a kocioł WR-12 ma zostać przeniesiony do zimnej rezerwy/źródło szczytowe.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961000 Steuerungs- und Kontrollsystem, 44622000 Wärmerückgewinnungssysteme, 42000000 Industrielle Maschinen, 45100000 Baureifmachung, 45223200 Bauliche Anlagen, 45251000 Bauarbeiten für Kraftwerke und Heizkraftwerke, 31110000 Elektromotoren, 42120000 Pumpen und Kompressoren, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen