See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nasadzenia na kwietnikach sezonowych Miasta Gdyni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa obejmująca wykonanie nasadzeń na kwietnikach sezonowych Miasta Gdyni w 2025 roku. Planowane nasadzenia w trzech zmianach: wiosennej, letniej i jesiennej. . Ilość materiału roślinnego : część 1 - 28 080 sztuk, część 2 - 3757 sztuk, część 3 - 13 212 sztuk.
Interne Kennung: UDL.271.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie części 1 jest wykonanie nasadzeń roślinnych na istniejących rabatach oraz donicach znajdujących się na terenie Gdyni, a w szczególności: rabata przy fontannie na Skwerze Kościuszki (Zmiana: I, II, III), donice przy wejściach do budynku Urzędu Miasta Gdyni (Zmiana: I), donice przed Urzędem Miasta (przy ul. J. Piłsudskiego) (Zmiana: I, II), rabata sezonowa przed budynkiem Urzędu Miasta Gdyni (Zmiana: I, II), łódki przy ul. Świętojańskiej (I, II, III), donice kwiatowe przy ul. Bema (Zmiana: I, II). Ilość materiału roślinnego: 28 080 sztuk.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie części 2 jest wykonanie nasadzeń roślinnych na istniejących rabatach oraz donicach znajdujących się na terenie Gdyni, a w szczególności: Donice kwiatowe w Śródmieściu (na Placu Wolnej polski, ul. Władysława IV, ul. Mściwoja, ul. 10 Lutego, ul. Zygmunta Augusta, ul. 3 Maja, na Placu Kaszubskim, ul. Batorego przy tzw. Bankowcu) (Zmiana: II), Donice kwiatowe wokół Kamiennej Góry (przy Teatrze Muzycznym, ul. Armii Krajowej, Baduszkowej, przed Klubem Marynarki Wojennej, na Placu Wolnej Ukrainy (dawny parking przy ul. Zawiszy Czarnego) (Zmiana: II), Donice kwiatowe i wyniesione rabaty na górnym tarasie Kamiennej Góry (Zmiana: II). Ilość materiału roślinnego: 3 757 sztuk.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w zakresie części 3 jest wykonanie nasadzeń roślinnych na istniejących rabatach oraz donicach znajdujących się na terenie Gdyni, a w szczególności: Nasadzenia w pasach wokół fontanny na Skwerze Kościuszki (Zmiana: II), Rabaty przed pomnikiem na Bulwarze Nadmorskim (Zmiana: II), Rabaty bylinowe przy wjeździe na Skwer Kościuszki – podsada (Zmiana: I, II), Rabata wokół Kapliczki przy Źródle Marii – pielęgnacja (uzupełnienie i pielęgnacja), Festiwal Filmów Fabularnych (Grunwaldzki) (Zmiana: II, III), Rabata konkursowa na Bulwarze Nadmorskim (Zmiana: I, II). Ilość materiału roślinnego: 13 212 sztuk.