2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kruszywa wraz z transportem na zadanie Budowa drogi leśnej w leśnictwie Wojtówka III etap – dokończenie zadania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa: a. tłucznia 31,5/63 w ilości 12 043,75 ton, b. mieszanki kamiennej 0/63 w ilości 15 197,29 ton, c. mieszanki kamiennej 0/31,5 w ilości 6 111,61 ton d. miału kamiennego ze skały magmowej mieszczący się w zakresie wielkości ziaren od 0 do 9 mm w ilości 589,34 ton
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa: a. tłucznia 31,5/63 w ilości 12 043,75 ton, b. mieszanki kamiennej 0/63 w ilości 15 197,29 ton, c. mieszanki kamiennej 0/31,5 w ilości 6 111,61 ton d. miału kamiennego ze skały magmowej mieszczący się w zakresie wielkości ziaren od 0 do 9 mm w ilości 589,34 ton
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne czynności jak w opisie przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający zleci Wykonawcy realizację dostaw w ramach opcji w przypadku, gdy wyczerpany zostanie limit któregoś z kruszywa będących przedmiotem zamówienia 3. Dodatkowe zlecenia w ramach “Opcji” mogą zostać zlecone do wysokości 20% wartości przedmiotu zamówienia wynikającej ze złożonej oferty (ceny ofertowej). 4. Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sposób pisemny o realizacji zamówienia w ramach opcji. 5. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego i nie rodzi obowiązku do jego realizacji.