See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Miasto Oława
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Miasto Oława i jej jednostek organizacyjnych. Przedmiotem zamówienia jest dostawa codzienna- całodobowa energii elektrycznej o napięciu znamionowym 230/400 V o częstotliwości 50 Hz w czasie 12 miesięcy na potrzeby Gminy Miasto Oława zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy w ilości szacunkowej 2 950 473 kWh w tym: - ilość energii dla budynków (ppe opisane w zał.A) – 1 591 251 kWh - ilość energii na oświetlenie uliczne (ppe opisane w zał.B) - 1 359 222 kWh Szczegółowy wykaz ppe wraz z informacjami dodatkowymi zawiera załącznik nr A ( Wykaz obiektów zamawiającego oraz jednostek podległych – budynki) i załącznik B ( Wykaz obiektów zamawiającego i jednostek podległych - oświetlenie uliczne) do niniejszej SWZ. Zamawiający posiada urządzenia pomiarowe przystosowane do TPA. Określenie przewidywanego poboru energii służy wyborowi najkorzystniejszej oferty i nie stanowi ze strony zamawiającego zobowiązania do zakupu energii elektrycznej w podanej ilości. Rozliczanie dostawy energii odbywać się będzie wyłącznie na podstawie faktycznego zużycia energii wg ceny jednostkowej określonej w złożonej ofercie. 3) Przedmiot zamówienia w szczególności obejmuje: Dostawę energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego wymienionych w zał. nr A,B do SWZ, zgodnie z warunkami określonymi w projekcie umowy (zał. nr 3 do SWZ).
Interne Kennung: INW.271.10.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA ENERGII ELEKTRYCZNEJ NA POTRZEBY GMINY MIASTO OŁAWA
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby Gminy Miasto Oława i jej jednostek organizacyjnych. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany został w Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach.
Menge: 2 950 473