See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: SF6-vrij Middenspanningsschakelmaterieel
Beschreibung: Levering van SF6-vrij Middenspanningsschakelmaterieel onder de vorm van een raamovereenkomst voor een vaste periode van twee jaar en kan eventueel verlengd worden voor drie periodes van één jaar.
Interne Kennung: 25C/0000821750/7000002625
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31200000 Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 25C/0000821750/7000002625 - 1
Interne Kennung: 1