2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa mikroskopów, wirówki oraz naświetlarki dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego
Beschreibung: Zakup i dostawa mikroskopów, wirówki oraz naświetlarki dla Wydziału Biologii Uniwersytetu Warszawskiego
Interne Kennung: POUZ-361/167/2025/WB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38518200 Stereo- oder Streulichtmikroskope, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38580000 Nichtmedizinische Röntgenausrüstung, 38510000 Mikroskope, 38515000 Fluoreszenz- und Polarisationsmikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Dostawa i instalacja mikroskopu stereoskopowego z kamerą i oprogramowaniem
Beschreibung: Dostawa i instalacja mikroskopu stereoskopowego z kamerą i oprogramowaniem
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 38518200 Stereo- oder Streulichtmikroskope
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Dostawa i instalacja wirówki z chłodzeniem
Beschreibung: Dostawa i instalacja wirówki z chłodzeniem
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Dostawa i instalacja naświetlarki komórkowej (irradiatora)
Beschreibung: Dostawa i instalacja naświetlarki komórkowej (irradiatora)
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 38580000 Nichtmedizinische Röntgenausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 Dostawa i instalacja mikroskop odwrócony z fluorescencją
Beschreibung: Dostawa i instalacja mikroskop odwrócony z fluorescencją
Interne Kennung: Część 4
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 Dostawa i instalacja mikroskopu odwróconego fluorescencyjnego z kolorową kamerą i zestawem do kontrastu fazowego
Beschreibung: Dostawa i instalacja mikroskopu odwróconego fluorescencyjnego z kolorową kamerą i zestawem do kontrastu fazowego
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 38515000 Fluoreszenz- und Polarisationsmikroskope
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 Dostawa i instalacja Profilometru optycznego
Beschreibung: Dostawa i instalacja Profilometru optycznego
Interne Kennung: Część 6