495058-2026 - Ergebnis
Polen – Antivirensoftwarepaket – Zakup i dostawa subskrypcji na oprogramowanie antywirusowe do obecnie użytkowanego oprogramowania w wersji ESET PROTECT Enterprise, zapewniającego ochronę dla 55 tyś. użytkowników sieci Intranet PSTD i ODN oraz innych sieci wydzielonych na okres 36 miesięcy.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa subskrypcji na oprogramowanie antywirusowe do obecnie użytkowanego oprogramowania w wersji ESET PROTECT Enterprise, zapewniającego ochronę dla 55 tyś. użytkowników sieci Intranet PSTD i ODN oraz innych sieci wydzielonych na okres 36 miesięcy.
BeschreibungZakup i dostawa subskrypcji na oprogramowanie antywirusowe do obecnie użytkowanego oprogramowania w wersji ESET PROTECT Enterprise, zapewniającego ochronę dla 55 tyś. użytkowników sieci Intranet PSTD i ODN oraz innych sieci wydzielonych na okres 36 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung257850-2026
Interne Kennung22/BŁiI/26/IŁ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup i dostawa subskrypcji na oprogramowanie antywirusowe do obecnie użytkowanego oprogramowania w wersji ESET PROTECT Enterprise, zapewniającego ochronę dla 55 tyś. użytkowników sieci Intranet PSTD i ODN oraz innych sieci wydzielonych na okres 36 miesięcy
BeschreibungZakup i dostawa subskrypcji na oprogramowanie antywirusowe do obecnie użytkowanego oprogramowania w wersji ESET PROTECT Enterprise, zapewniającego ochronę dla 55 tyś. użytkowników sieci Intranet PSTD i ODN oraz innych sieci wydzielonych na okres 36 miesięcy