495081-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Betriebliche Gesundheitsfürsorge – Arbodienstverlening
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelArbodienstverlening
BeschreibungDe opdracht omvat het leveren van arbodienstverlening die past binnen de context van een hybride-eigen-regiemodel, zoals dat binnen de organisatie wordt gehanteerd (zie bijlage 6). De dienstverlening moet aansluiten bij de praktijk waarin scholen autonoom opereren en verantwoordelijkheden laag in de organisatie liggen, met de menselijke maat als uitgangspunt. De maximale waarde per jaar wordt gesteld op €261.300 exclusief btw. In de maximale waarde is ten opzichte van de raming rekening gehouden met ongeveer 30% onvoorziene omstandigheden. Deze onvoorziene omstandigheden zien op de fluctuatie van medewerkers-aantallen.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie beschrijvend document
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVerlenging
2. Procedure
Procedure
Title: Arbodienstverlening
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85147000 Company health services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Description: Zie beschrijvend document
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Verlenging