2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace systému preference vozidel MHD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je Modernizace stávajícího systému preference MHD, který již nedostačuje pro využití možností moderních řadičů SSZ zejména při včasné detekci zájmových vozidel a stanovení priorit průjezdů. Stávající kapacitně nedostačující přenosová síť bude nahrazena komunikací v rámci ITS-G5 dle standardu ETSI TS 103 301, ETSI EN 302 636 1,2,3,4,5,6. S cílem zajistit komunikaci se zařízením křižovatek ve standardu C-ITS bude v rámci projektu ve vozidlech MHD (tramvaje a autobusy DPMO) provedena modernizace jejich řídicího systému týkající se především palubních počítačů, jednotek pro komunikaci s řadiči křižovatek (OBU), komunikačních jednotek (wifi, GSM, GNSS), digitálních hlásičů, napájecích jednotek a přijímačů pro nevidomé. Město Olomouc zároveň postupně instaluje na křižovatkách světelné signalizační zařízení s řadiči nové generace a jednotkami pro řízení preference (RSU) odpovídající novým standardům (C-ITS). Předmět veřejné zakázky tvoří: - Dodávka a montáž komponent do vozidel zadavatele v rozsahu a způsobem definovaným v SPC; - zprovoznění vozidlového systému a preference jako celku, tedy implementace nově dodávaných komponent do vozidlového řídícího a informačního systému a implementace vozidlových jednotek preference do oboustranné komunikace vozidel MHD zadavatele s řadiči světelného signalizačního zařízení (uvedení preference do rutinního provozu), - řešení reklamací, vad a aktualizací software v rámci uživatelské, servisní a legislativní podpory systému (maintenance program) podle podmínek SMLOUVOU sjednaných po dobu 60 měsíců. Podrobný rozsah a specifikace výše uvedených součástí předmětu plnění této veřejné zakázky je obsahem SPC, SMLOUVY a těchto ZADÁVACÍCH PODMÍNEK.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34970000 Verkehrsüberwachungseinrichtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316213 Installation von Verkehrsleiteinrichtungen, 48151000 Computersteuerungssystem, 48813000 Passagierinformationssystem, 92213000 Rundfunksysteme kleinen Maßstabs
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1