2. Verfahren
Verfahren
Titel: 31138794: Prestatiecontract Vaarwegen, Oevers en Dijken in MN Noord
Beschreibung: Het meerjarig in stand houden van de dijken, oevers en vaarwegen en het afhandelen van schades en calamiteiten in het beheergebied van RWS MN district Noord. Het gaat hierbij om het vast onderhoud, het bestrijden van calamiteiten en om klein variabel onderhoud op een aantal specifieke onderdelen/objecten (activiteiten).
Interne Kennung: 31138794
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45240000 Wasserbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Prestatiecontract Vaarwegen, Oevers en Dijken in MN Noord
Beschreibung: Het meerjarig in stand houden van de dijken, oevers en vaarwegen en het afhandelen van schades en calamiteiten in het beheergebied van RWS MN district Noord. Het gaat hierbij om het vast onderhoud, het bestrijden van calamiteiten en om klein variabel onderhoud op een aantal specifieke onderdelen/objecten (activiteiten). 2.2 Ambities .
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45247000 Bauarbeiten für Dämme, Kanäle, Bewässerungskanäle und Aquädukte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging