See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty budowlane polegające na robotach wykończeniowych i malarskich pomieszczeń biurowych Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na robotach wykończeniowych i malarskich pomieszczeń biurowych Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy przy al. Mickiewicza 2, zwanego także Teatrem
Interne Kennung: ZP-1/2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Roboty budowlane polegające na robotach wykończeniowych i malarskich pomieszczeń biurowych Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na robotach wykończeniowych i malarskich pomieszczeń biurowych Teatru Polskiego im. Hieronima Konieczki w Bydgoszczy przy al. Mickiewicza 2, zwanego także Teatrem.
Interne Kennung: 1