2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ex ante publicatie voornemen tot gunning zonder voorafgaande bekendmaking levering en onderhoud MRI Scanfaciliteiten
Beschreibung: De UM is voornemens om de aanschaf en het onderhoud van 3T en 7T MRI scanfaciliteiten enkelvoudig onderhands te gunnen aan de firma Siemens. Voor gedetailleerde informatie zie bijlages. Indien u zich tegen de voorgenomen contractering wenst te verzetten, dient een kort gedingprocedure aanhangig te worden gemaakt bij de rechtbank Limburg locatie Maastricht binnen 20 kalenderdagen na publicatie van deze aankondiging op straffe van verval van recht om de geldigheid en/of uitvoering van deze voorgenomen overeenkomst aan te tasten. In het belang van een snelle en goede voortgang wordt u verzocht de UM op de hoogte te stellen van het gebruik van een rechtsmiddel, bij voorkeur door een concept dagvaarding te sturen binnen tien (10) kalenderdagen na verzending van de kennisgeving via hans.schnock@maastrichtuniversity.nl. Indien er verdere vragen zijn inzake deze procedure kunt u deze via email stellen (hans.schnock@maastrichtuniversity.nl)
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33113100 Magnet-Resonanz-Scanner
5. Los
Los: LOT-0000