495157-2026 - Ergebnis
Tschechien – Straßenreinigung und Straßenkehrdienste – Čištění a zimní údržba komunikací a úklid autobusových zastávek v České Lípě
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelČištění a zimní údržba komunikací a úklid autobusových zastávek v České Lípě
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění komplexních služeb při čištění a zimní údržbě komunikací a zajištění úklidu autobusových zastávek v souladu se zákonem č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů a v souladu se souvisejícími právními předpisy, vyhláškami a nařízeními Města Česká Lípa a rovněž v souladu se zákonem č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů.
Interne KennungVZ/007/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenObjednatel si vyhrazuje změnu závazku ve smyslu § 100 odst.1 zákona o zadávání veřejných zakázek