See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tietoturvan valvontapalvelu (SOC)
Beschreibung: Hankinnan kohteena on 2M-IT Oy:n tietoturvan valvontapalvelu 24 kuukauden määräaikaiselle sopimuskaudelle, jonka jälkeen sopimusta on mahdollista 1 + 1 vuoden optiokaudella. Hankinnan ennakoitu arvo on noin 1 000 000 € vuodessa (alv 0 %). Hankinnan ennakoitu kokonaisarvo kaikki optiokaudet mukaan lukien on enintään 4 000 000 € (alv 0 %). Hankinta toteutetaan rajoitetulla menettelyllä (ks. Hankintaa tai osaa koskevat lisätiedot). Tässä osallistumispyynnössä ja sen liitteissä on esitetty tarjoajia koskevat soveltuvuusvaatimukset, ehdokasvalinnan perusteet ja alustava hankinnan kohteen kuvaus.
Interne Kennung: 617074
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 617074
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000