See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę w dziedzinie psychiatrii w rodzaju opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku
Beschreibung: Udzielanie świadczeń zdrowotnych przez lekarza specjalistę w dziedzinie psychiatrii w rodzaju opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień w SP ZOZ Szpitalu Specjalistycznym MSWiA w Otwocku.
Interne Kennung: 01/06/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85111500 Psychiatrische Versorgung im Krankenhaus
5. Los
Los: LOT-0001