2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fietslease gemeente Deurne
Beschreibung: In het kader van het programma Secundaire Arbeidsvoorwaarden werkt de organisatie aan een herziening van het mobiliteitsbeleid, met als doel het ontwikkelen van een toekomstbestendige en aantrekkelijke reiskostenregeling voor woon-werkverkeer. Deze regeling wordt aangevuld met een stimulerend fietsplan, waarmee wordt ingezet op duurzame en vitale mobiliteitskeuzes voor medewerkers. De nieuwe regelingen dragen niet alleen bij aan het versterken van het arbeidsvoorwaardenpakket, maar sluiten tevens aan bij bredere organisatiedoelstellingen op het gebied van duurzaamheid, vitaliteit en werkplezier.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34430000 Fahrräder
5. Los
Los: LOT-0000
495237-2026 - Resultaat
Nederland – Financiële leasing – Fietslease gemeente Deurne
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Fietslease gemeente Deurne
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66114000 Financiële leasing
Aanvullende classificatie (cpv): 34430000 Fietsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000