See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konserwacja oświetlenia ulicznego w latach 2024-2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja czynności eksploatacyjnych i konserwacyjnych urządzeń oświetlenia drogowego, będących w posiadaniu Wykonawcy w celu utrzymania ich w stanie technicznym zgodnym z obowiązującymi przepisami.
Interne Kennung: ZP.271.14.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja czynności eksploatacyjnych i konserwacyjnych urządzeń oświetlenia drogowego, będących w posiadaniu Wykonawcy w celu utrzymania ich w stanie technicznym zgodnym z obowiązującymi przepisami. 2. Zakres przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 1 do zaproszenia – opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem punktów świetlnych na terenie Miasta Pabianice podlegających konserwacji. 3. Realizacja przedmiotu zamówienia będzie przebiegała na zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 3 do zaproszenia.