See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MEDICINOS PRIETAISAI ILGALAIKĖS PALIATYVIOSIOS SLAUGOS PACIENTAMS (ATVIRAS TARPTAUTINIS)
Beschreibung: Perkančioji organizacija perka medicinos prietaisus ilgalaikės paliatyviosios slaugos pacientams. Pirkimo objektas skaidomas į dalis. Tiekėjas gali pateikti pasiūlymus tiek vienai, tiek visoms pirkimo dalims. Kiekvienai pirkimo daliai bus sudaroma atskira pirkimo sutartis arba viena bendra sutartis vieno tiekėjo laimėtoms dalims. Pirkimo dalys: I pirkimo dalis – Defibriliatorius, 1 vnt.; II pirkimo dalis – Elektrokardiografas, 2 vnt.; III pirkimo dalis – Dirbtinės plaučių ventiliacijos prietaisas, 1 vnt.; IV pirkimo dalis – Infuzinės švirkštinės pompos, 4 vnt.; V pirkimo dalis – Pompos enterinei mitybai, 4 vnt.; VI pirkimo dalis – Paciento transportavimo kėdė - vežimėlis, 2 vnt. Pirkimą iki sutarties pasirašymo atlikti įgaliojo viešoji įstaiga Viešoji įstaiga Tauragės ligoninė.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33194110 Infusionspumpen, 33193110 Behindertenfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Defibriliatorius
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Elektrokardiografas
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Dirbtinės plaučių ventiliacijos prietaisas
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Infuzinės švirkštinės pompos
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Pompos enterinei mitybai
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Paciento transportavimo kėdė - vežimėlis
Interne Kennung: 6
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional classification (cpv): 33123200 Electrocardiography devices, 33157400 Medical breathing devices, 33194110 Infusion pumps, 33193110 Invalid carriages
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Defibriliatorius
Internal identifier: 1
Lot: LOT-0002
Title: Elektrokardiografas
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Title: Infuzinės švirkštinės pompos
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Title: Pompos enterinei mitybai
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6