2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zaaksysteem
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren implementeren van een centrale, geïntegreerde Oplossing voor zaakgericht werken en VTH-taken vanuit het perspectief van de VRFGV die de huidige systemen volledig vervangt. De initiële looptijd van de te sluiten Overeenkomst is vier jaar. De Overeenkomst bevat drie opties tot verlenging van elk twee jaar. De maximale looptijd van de Overeenkomst is derhalve tien jaar (4 + 2 + 2 + 2). Daarnaast wordt er een wachtkamerovereenkomst gesloten met een looptijd van één jaar. Voor de implementatiefase geldt een plafondbedrag van € 200.000 excl. BTW (eenmalig bedrag). Voor de exploitatiefase geldt een bedrag van € 118.000 excl. BTW per jaar. Zie Beschrijvend Document voor een volledige beschrijving.
Interne Kennung: VRFGV0136
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het migreren van data vanuit Microsoft Teams is optioneel. Uitbreiding naar maximaal 150 gebruikers: De VRFGV behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de Overeenkomst het aantal gebruikers uit te breiden van 75 gebruikers naar maximaal 150 gebruikers. Deze uitbreiding vindt (in principe) plaats in stappen van 25 gebruikers per keer. Leverancier brengt hiervoor de kosten in rekening conform het prijzenblad. De exploitatiekosten (jaarlijkse kosten) bij 150 gebruikers mogen het plafondbedrag (zie paragraaf 1.2.5) niet overschrijden. Aanvullende uitbreiding naar maximaal 350 gebruikers: In aanvulling op de hiervoor beschreven optie behoudt de VRFGV zich het recht voor om gedurende de looptijd van de Overeenkomst het aantal gebruikers verder uit te breiden van 150 gebruikers naar maximaal 350 gebruikers. De omvang van de eventuele stappen waarin de uitbreiding plaatsvindt (bijvoorbeeld in stappen van 25 gebruikers per keer) is nader te bepalen. Leverancier brengt hiervoor de kosten in rekening conform het prijzenblad en de open begroting. Het plafondbedrag voor de exploitatiekosten (jaarlijkse kosten) is niet van toepassing op de totale jaarlijkse kosten bij uitbreiding van 150 naar maximaal 350 gebruikers. De VRFGV is niet verplicht om van de hiervoor beschreven opties gebruik te maken. Leverancier kan derhalve op geen enkele wijze rechten ontlenen aan deze opties. Daarnaast is het Leverancier niet toegestaan om aan de op grond van de beschreven opties aanvullende voorwaarden of kosten te verbinden.
2. Procedure
Procedure
Title: Zaaksysteem
Internal identifier: VRFGV0136
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: