See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mechanické motodlahy
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 VZ je dodávka 1 ks mechanické motodlahy na hlezno. Předmětem plnění části 2 VZ je dodávka 1 ks mechanické motodlahy na zápěstí. Předmětem plnění části 3 VZ je dodávka 2 ks mechanických motodlah na koleno. Předmětem plnění části 4 VZ je dodávka 1 ks mechanické motodlahy na loket. Předmětem plnění části 5 VZ je dodávka 1 ks mechanické motodlahy na rameno. Blíže viz zadávací dokumentace (ZD).
Interne Kennung: R-01/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33154000 Ausrüstung für Mechanotherapie
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Mechanická motodlaha na rameno
Beschreibung: Předmětem plnění části 5 VZ je dodávka 1 ks mechanické motodlahy na rameno. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-01-05/2026
Los: LOT-0008
Titel: Mechanická motodlaha na loket
Beschreibung: Předmětem plnění části 4 VZ je dodávka 1 ks mechanické motodlahy na loket. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-01-04/2026
Los: LOT-0007
Titel: Mechanické motodlahy na koleno
Beschreibung: Předmětem plnění části 3 VZ je dodávka 2 ks mechanických motodlah na koleno. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-01-03/2026
Los: LOT-0002
Titel: Mechanická motodlaha na hlezno
Beschreibung: Předmětem plnění části 1 VZ je dodávka 1 ks mechanické motodlahy na hlezno. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-01-01/2026
Los: LOT-0006
Titel: Mechanická motodlaha na zápěstí
Beschreibung: Předmětem plnění části 2 VZ je dodávka 1 ks mechanické motodlahy na zápěstí. Blíže viz ZD.
Interne Kennung: R-01-02/2026