2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi zagospodarowania odpadów o kodzie 191212 luzem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania w procesach odzysku od R1 do R12 odpadów o kodzie 191212, pochodzących z przetwarzania zmieszanych i selektywnie dostarczanych odpadów komunalnych. Ilość odpadów przewidziana do odbioru i zagospodarowania podczas trwania umowy: 5 500 Mg.
Interne Kennung: 16/ZGO.LOMZA/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi odbioru i zagospodarowania w procesach odzysku od R1 do R12 odpadów o kodzie 191212, pochodzących z przetwarzania zmieszanych i selektywnie dostarczanych odpadów komunalnych. Ilość odpadów przewidziana do odbioru i zagospodarowania podczas trwania umowy: 5500 Mg.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający – na podstawie art. 441 ust. 1 ustawy PZP – przewiduje skorzystanie z prawa opcji na niżej wymienionych warunkach. Ilość odpadów do odbioru i zagospodarowania w zamówieniu: wartość podstawowa – 4000 Mg. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zwiększenia ilości odpadów przewidywanych do odbioru i zagospodarowania w ramach umowy maksymalnie o 1500 Mg (prawo opcji). W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Strony dopuszczają możliwość przedłużenia okresu obowiązywania umowy do czasu wyczerpania jej wartości, jednak nie dłużej niż o kolejne 3 miesiące. Łączna maksymalna ilość odpadów przewidziana do odbioru i zagospodarowania: 5 500 Mg. Opcja jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może on skorzystać w przypadkach zwiększenia strumienia odpadów przyjmowanych do IK w Czartorii. W przypadku skorzystania lub nie skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu, w szczególności roszczenia finansowe, ponad wynagrodzenie określone w umowie.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 16/ZGO.LOMZA/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: