See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup aparatury medycznej w ramach inwestycji „Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.”,
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup aparatury medycznej w ramach inwestycji „Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznej w Szpitalu Miejskim w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.”, zgodnie z załącznikiem nr 1 do specyfikacji – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Warunki gwarancji jakości i serwisu stanowią załącznik nr 1.1 do specyfikacji. 2. Przedmiot zamówienia podzielono na 6 części/pakietów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ. Pakiet nr 1 – Kardiomonitor modułowy z centralą pielęgniarską – 1 kpl Pakiet nr 2 – Pompy strzykawkowe ze statywem – 8 kpl Pakiet nr 3 - Łózko z systemem CPR z wagą – 1 szt. Pakiet nr 4 – aparat EKG – 6 szt. Pakiet nr 5 - Rejestratory holterowskie – 2 szt. Pakiet nr 6 - Urządzenie do kompresji klatki piersiowej – 1 szt. 3. Zadanie będzie współfinansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych w obszarze kardiologii ośrodków zakwalifikowanych do OKI” na realizację przedsięwzięcia w trybie konkurencyjnym pt. „Rozwój i modernizacja infrastruktury kardiologicznej w Szpitalu Miejskich w Siemianowicach Śląskich Sp. z o.o.”.
Vorherige Bekanntmachung: 392596-2026
Interne Kennung: SZM/DZ/PN/340/16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen, 33192120 Krankenhausbetten, 33123200 Elektrokardiografen, 33172200 Ausrüstung für Reanimation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kardiomonitor modułowy z centralą pielęgniarską – 1 kpl
Beschreibung: zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pompy strzykawkowe ze statywem – 8 kpl
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0003
Titel: Łózko z systemem CPR z wagą – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0004
Titel: Aparat EKG – 6 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0005
Titel: Rejestratory holterowskie – 2 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Urządzenie do kompresji klatki piersiowej – 1 szt.
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation