2. Verfahren
Verfahren
Titel: Haalvoorzieningen huis-aan-huisafval gemeente Sint-Michielsgestel
Beschreibung: Het ledigen van ondergrondse en minicontainers met huishoudelijk afval in de stromen HRA, GFT en PMD, aangeboden door de inwoners van de gemeente Sint-Michielsgestel. Het transporteren van het afval naar de diverse verwerkers maakt ook onderdeel uit van deze opdracht.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Minicontainers
Beschreibung: Betreft het ledigen van de huis-aan-huis afvalstromen en transporteren daarvan naar nader te bepalen verwerkers.
Los: LOT-0002
Titel: Ondergrondse containers
Beschreibung: Betreft het ledigen van afval in de ondergrondse containers en het vervoeren van dat afval naar een verwerker. Voor alle voorwaarden, zie aanbestedingsdocumentatie.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Minicontainers
Lot: LOT-0002
Title: Ondergrondse containers