2. Verfahren
Verfahren
Titel: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 10.500.000,00 zł dla Gminy Kłobuck
Beschreibung: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 10.500.000,00 zł ( na finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy w roku 2026 oraz spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów, a także jego obsługę w okresie spłaty dla Gminy Kłobuck.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Udzielenie kredytu długoterminowego w kwocie 10.500.000,00 zł na finansowanie planowanego deficytu budżetu gminy w roku 2026 oraz spłatę zobowiązań z tytułu wcześniej zaciągniętych kredytów, a także jego obsługę w okresie spłaty dla Gminy Kłobuck.
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 66110000 Banking services
Additional classification (cpv): 66113000 Credit granting services
5. Lot
Lot: LOT-0001