2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventivno in korektivno vzdrževanje sortirnih sistemov
Beschreibung: S tem javnim naročilom se naroča: - Preventivno in korektivno vzdrževanje sistema za sortiranje bankovcev BPS M7 MEvo –12SBN z moduli Nota Tracc in LVM v obdobju od začetka veljavnosti pogodbe do 31. avgusta 2032 (6 let) in - Preventivno in korektivno vzdrževanje rezervnega sistema za sortiranje bankovcev BPS M7 MEvo – 10LSBN z moduli Nota Tracc in LVM v obdobju od začetka veljavnosti pogodbe do 31. avgusta 2032 (6 let).
Interne Kennung: JN-76928
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 509838
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: JN-76928
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50000000 Repair and maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 509838