495382-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Kühl- und Lüftungseinrichtungen – ÚSPORY ENERGIÍ V PROVOZOVNĚ EUROLOGIS – chlazení a vytápění
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelÚSPORY ENERGIÍ V PROVOZOVNĚ EUROLOGIS – chlazení a vytápění
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je rekonstrukce strojního chlazení a navazujících technologických částí v objektech: SO.01 MRAZIRNY a SO.05 VÝROBNÍ OBJEKT, a dále rekonstrukce ústředního vytápění v objektech: SO.05 VÝROBNÍ OBJEKT a SO.03 VRÁTNICE, rámci projektu ÚSPORY ENERGIÍ V PROVOZOVNĚ EUROLOGIS. Podrobné požadavky Zadavatele jsou uvedeny v ZD a jejích přílohách.
Interne KennungVŘ 2 - chlazení a vytápění
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001