495412-2025 - Ergebnis
Tschechien – Teile für Lampen und Beleuchtungskörper – Dodávka náhradních dvířek do stožárů VO a související drobné zámečnické a konstrukční práce
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka náhradních dvířek do stožárů VO a související drobné zámečnické a konstrukční práce
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na dodávky náhradních dvířek pro stožáry veřejného osvětlení a poskytování souvisejících drobných zámečnických a konstrukčních prací pro potřeby servisu a údržby zařízení veřejného osvětlení
Interne KennungTU_24_2024_ONŘ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31532000 Teile für Lampen und Beleuchtungskörper
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50232000 Wartung von öffentlichen Beleuchtungseinrichtungen und Verkehrsampeln, 44210000 Konstruktionen und Teile von Konstruktionen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001
TitelQ2/2025_Dodávka náhradních dvířek do stožárů VO a související drobné zámečnické a konstrukční práce/2025
Interne KennungQ2/2025
Optionen
Beschreibung der OptionenDle § 100 odst. 1 ZZVZ možnost nahrazení dodávaného zboží zbožím se stejnými nebo lepšími parametry. Dle § 100 odst. 2 ZZVZ možnost změny dodavatele v průběhu platnosti rámcové dohody.