495422-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – „Novostavba MŠ Z43 v Příboře – projektová dokumentace II“
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Novostavba MŠ Z43 v Příboře – projektová dokumentace II“
BeschreibungObecné vymezení předmětu veřejné zakázky Předmětem plnění veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace dle standardů služeb ČKAIT. Jedná se o provedení kompletní projekční a inženýrské činnosti a zajištění všech potřebných rozhodnutí včetně nabytí právní moci, zajištění jiných opatření orgánů veřejné správy či jiných úkonů umožňujících realizaci záměru pod názvem „Novostavba MŠ Z43 v Příboře“ v souladu s obecně závaznými právními předpisy, včetně zastupování v příslušných řízeních. Plnění předmětu veřejné zakázky bude realizováno výhradně odborně způsobilými osobami. Předmětem plnění je zejména: a) provedení kompletní projekční a inženýrské činnosti, zejména vypracování všech potřebných dokumentací pro povolení záměru, zajištění všech potřebných povolení záměru (povolení stavby) včetně nabytí právní moci, zajištění jiných opatření orgánů veřejné správy či jiných úkonů umožňujících realizaci záměru pod názvem „Novostavba MŠ Z43 v Příboře“ (dále též „stavba“) v souladu s obecně závaznými právními předpisy, zejména zákonem č. 283/2021 Sb., stavebním zákonem, včetně zastupování v příslušných řízeních. Předmětem této smlouvy je zejména: - provedení předprojektové přípravy pro správné provedení díla zahrnující zejména zajištění podkladů od správců inž. sítí, geodetické, polohopisné a výškopisné zaměření, dendrologický průzkum, - vypracování všech potřebných dokumentací pro povolení záměru a zajištění vydání pravomocných povolení záměru, - vypracování všech potřebných dokumentací pro provádění staveb včetně zajištění souhlasu orgánu státního požárního dozoru, je-li vyžadován právním předpisem. b) výkon dozoru projektanta v souladu s touto smlouvou (dále též „výkon DP“), Součástí předmětu díla je rovněž projekční a inženýrská činnost a zajištění všech potřebných rozhodnutí nebo jiných opatření včetně nabytí právní moci pro realizací potřebných přípojek nebo přeložek inženýrských sítí a posílení stávající technické infrastruktury. Poznámka: Pro zpracování projektové dokumentace jsou rozhodující platné vyhlášky, zejména vyhl. 131/2024 o dokumentaci staveb. Standardy ČKAIT budou použity přiměřeně vzhledem k platným právním předpisům. Více v podrobnostech zadávací dokumentace.
Interne Kennung42/47/RM/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené nadlimitní řízení na služby
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
LosLOT-0001