See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: POS PAYMENTS
Beschreibung: Overheidsopdracht voor diensten met betrekking tot de terbeschikkingstelling, de exploitatie en het onderhoud van oplossingen voor betalingen in aanwezigheid van de betaler, op basis van betaalterminals en oplossingen voor mobiele betalingen, met uitsluiting van online betalingen en betalingen die op afstand worden geïnitieerd. De opdracht omvat met name de levering van de apparatuur, de software, de diensten voor de verwerking van de transacties, het onderhoud, de ondersteuning en de begeleiding die nodig zijn voor de acceptatie van elektronische betalingen in de verschillende kassapunten van de Stad Brussel.
Interne Kennung: 26 0003 - POS PAYMENTS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66100000 Bank- und Investmentdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 26 0003 - POS PAYMENTS - Gestandaardiseerde oplossingen voor betalingen in verkooppunten
Beschreibung: Perceel 1 betreft de levering en exploitatie van oplossingen voor de acceptatie van elektronische betalingen in verkooppunten op basis van speciale, vaste of mobiele betaalterminals, die voornamelijk worden gebruikt in een gestructureerde omgeving (loketten, verkooppunten, geïntegreerde systemen). Het is gericht op betrouwbare, homogene en gestandaardiseerde oplossingen die zijn aangepast aan deze omgevingen en die een hoog niveau van betrouwbaarheid, traceerbaarheid en integratie van transacties garanderen. Perceel 1 omvat met name autonome mobiele betaalterminals waarin de betaalfunctionaliteiten native zijn geïntegreerd en die voornamelijk als speciale betaalterminals worden gebruikt.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 26 0003 - POS PAYMENTS - Oplossingen voor mobiel betalen
Beschreibung: Perceel 2 heeft betrekking op het ter beschikking stellen van elektronische betaaloplossingen voor mobiel gebruik. Deze oplossingen onderscheiden zich van de gestandaardiseerde betaaloplossingen in verkooppunten door hun flexibele, gedecentraliseerde karakter en hun gerichtheid op gebruik op het terrein. Het omvat met name: • Oplossingen die uitsluitend gebaseerd zijn op smartphones of tablets die door de Stad Brussel ter beschikking worden gesteld en waarin de betaalfunctionaliteiten standaard zijn geïntegreerd (oplossingen van het type SoftPOS); • Oplossingen die gebruikmaken van apparaten zoals betaalterminals of kaartlezers die in het kader van de voorgestelde oplossing worden geleverd en gekoppeld zijn aan smartphones of tablets die door de Stad Brussel ter beschikking worden gesteld; • Compacte en mobiele betaalterminals die in het kader van de voorgestelde oplossing worden geleverd, ontworpen voor gebruik in de praktijk en waarin vakspecifieke functionaliteiten kunnen worden geïntegreerd.
Interne Kennung: 2