2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking en Transport A/B Hout en C Hout
Beschreibung: In verband met het aflopen van het huidige verwerkingscontract hebben de gemeenten in de Regio Gooi en Vechtstreek besloten tot deze nieuwe aanbesteding. In totaal bedraagt het A/B Hout en C Hout gezamenlijk ongeveer 7.790 ton op jaarbasis. De totale tonnage Hout A/B op jaarbasis betreft ongeveer 7220 ton. De totale tonnage Hout C op jaarbasis betreft ongeveer 570 ton.
Interne Kennung: DOC 26017026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst heeft het recht om andere gemeenten, betrokken bij de gemeenschappelijk regeling, gedurende de looptijd van de overeenkomst middels een addendum toe te voegen aan de overeenkomst.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DOC 26017026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90510000 Refuse disposal and treatment
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options: