See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: wykonanie usług konserwacji, napraw oraz utrzymania w stałej sprawności technicznej dźwigu osobowego w budynku siedziby Oddziału Regionalnego AMW w Krakowie przy ulicy Montelupich 3
Beschreibung: wykonanie usług konserwacji, napraw oraz utrzymania w stałej sprawności technicznej dźwigu osobowego w budynku siedziby Oddziału Regionalnego AMW w Krakowie przy ulicy Montelupich 3
Vorherige Bekanntmachung: 349879-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50750000 Wartung von Aufzugsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: BP-DZP.2610.72.2026