495441-2025 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Kotorydzu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup nowego ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla OSP w Kotorydzu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego (dotąd nie rejestrowanego) ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego na podwoziu z napędem 4x4 na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej w Kotorydzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera swz.
Interne KennungZP-1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001
Menge1 Stück