See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wabo en Milieu: Ondersteuning op afstand - Toetsen aanvragen omgevingsvergunningen en meldingen & specialistische ondertsteuning
Beschreibung: Het team VTH van de gemeente Leudal is verantwoordelijk voor diverse wettelijke taken in het ruimtelijk fysieke domein. Het team heeft behoefte aan externe ondersteuning op afroep. De gevraagde ondersteunende dienstverlening behelst casemanagement en specialistische ondersteuning binnen verschillende vakgebieden. De geraamde aantallen zijn opgenomen in het beschrijvend document onder 3.2 Scope en Omvang.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Casemanagement
Beschreibung: Het is voor Opdrachtgever van belang dat zij altijd beroep kan doen op een partij om, wanneer nodig, dossiers voor toetsen van aanvragen (voor scope zie 3.2 en bijlage 2 PvE) kan uitbesteden. Alleen op die manier kan Opdrachtgever goed omgaan met de fluctuerende vraag. De opdrachtgever behandeld dossiers op een kwalitatief effectieve en efficiënte wijze. Deze partij vormt voor de gemeente een flexibele schil. Alvorens gebruik te maken van deze flexibele schil zal de gemeente eerst bepalen of (1) de eigen medewerkers of (2) de Regionale Uitvoeringsdienst een dossier kan behandelen. Wij ramen de omvang (aantal dossiers) per jaar op: Aanvraag omgevingsvergunning 85 Concept aanvragen omgevingsvergunning 30 Constructief 105 Bouwbesluit 110 Sloopmelding behandelen 190 Toets bestemmingsplan 85 Wij sluiten een raamovereenkomst voor de behandeling van maximaal 3.600 dossiers gedurende de looptijd van vier (4) jaren van de raamovereenkomst (raming + 50%).
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 75131000 Dienstleistungen für die öffentliche Verwaltung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingen
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Specialistisch advies
Beschreibung: Perceel 2 Advies Het is voor Opdrachtgever cruciaal dat zij altijd beroep kan doen op een partij om, wanneer nodig, dossiers (meldingen activiteitenbesluit en milieutoetsing algemeen (zie 3.2 en bijlag e 2 PvE) kan uitbesteden. Alleen op die manier kan Opdrachtgever goed omgaan met de fluctuerende vraag. De opdrachtgever behandeld dossiers op een kwalitatief effectieve en efficiënte wijze. Deze partij vormt voor de gemeente een flexibele schil. Alvorens gebruik te maken van deze flexibele schil zal de gemeente eerst bepalen of (1) de eigen medewerkers of (2) de Regionale Uitvoeringsdienst een dossier kan behandelen. Perceel 2 Specialistisch advies Wij ramen de omvang (aantal dossiers) van de gevraagde adviezen op: Melding activiteitenbesluit en melding Mobiel breken bouw- en sloopafval (geen veehouderij) 40 Milieuadvisering algemeen (Bodem – Geluid – Luchtkwaliteit – Externe veiligheid –) 90 Wij sluiten een raamovereenkomst voor de behandeling van maximaal 250 meldingen (geen veehouderij) en 500 milieutoetsingen algemeen (beiden raming + 50%).
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 75130000 Unterstützende Dienste für die öffentliche Verwaltung