2. Verfahren
Verfahren
Titel: Høring angående udbud af buskørsel
Beschreibung: Der er tale om en høring forud for et kommende udbud af kørsel i bus af Forsyningstilsynets medarbejdere mellem København og Forsyningstilsynets adresse i Frederiksværk. Der ønskes bemærkninger til de grønne krav og opgavebeskrivelsen i de to vedhæftede dokumenter.
Interne Kennung: 8017-4009
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung