495491-2026 - Ergebnis
Tschechien – Gebäudeinspektion – I/23, I/42 - Tunely v intravilánu statutárního města Brna - výkon TDI pro stavební opravy a související činnosti
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelI/23, I/42 - Tunely v intravilánu statutárního města Brna - výkon TDI pro stavební opravy a související činnosti
BeschreibungVýkon TDI pro kontrolu činností spojených se servisem a údržbou tunelů na silnici I/23 a I/42 v intravilánu města Brna včetně navazujících galerií, a to zejména Pisáreckého tunelu, tunelu Hlinky, Galerie Žabovřesky, Královopolského tunelu, Husovického tunelu včetně jejich souvisejících objektů a zařízení na navazujících úsecích silnic (dále jen „dopravní komplex“), souvisejících s dopravními dynamickými stavy dopravního komplexu či jeho jednotlivých částí.
Vorherige Bekanntmachung63464-2024
Interne Kennung03PU-003906
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
LosLOT-0002